Finn showroom og installatør
Showrooms
  • Showroom
  • Installatør

Min Notatblokk

Du har ikke lagt til noen produkter

Når du har lagt produktene til notatblokken kan du laste ned listen til høyre her.

0 Produkt(er)
Last ned som PDF
Slett

Dette produktet er allerede i din Notatblokk

Essence Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size

23591001 - Essence Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
  • krom
Produktnummer 23591001
EAN 4005176339196
NRF-nr. 4220761
2,289.00 kroner Veiledende pris inkl. moms

Produktbeskrivelse

GROHE Essence ettgreps servantbatteri – energibesparende, og med oppløftsventil og avløpsgarnityr.

Med sin slanke, sylinderformede kropp og buede tut blir GROHE Essence ettgreps servantbatteri med oppløftsventil og avløpsgarnityr den perfekte prikken over i-en på ethvert baderom. Den er fullpakket av GROHE-teknologi, god å bruke og varer i mange år – perfekt til familiens baderom! Med våre moderne keramiske patroner blir det enkelt å stille inn både vannmengde og temperatur, og vår smarte SilkMove ES-teknologi sørger for at du sparer strøm fordi det kun leveres kaldt vann når hendelen står i midterste posisjon. EcoJoy-teknologien begrenser vannmengden til 5,7 l/m slik at du sparer miljøet! Installasjonen er enkel med det populære QuickFix Plus-systemet, som reduserer monteringstiden med inntil 50 %. Dette elegante blandebatteriet passer perfekt sammen med andre produkter fra GROHE Essence-kolleksjonen, slik at du kan skape et enhetlig og harmonisk baderom.

Produktfordeler

Popup-propp som er enkel i bruk

Elegant, og enkel i bruk: lukk popup-proppen ved å trekke i hendelen på baksiden av kranen, og trykk den ned for å åpne den igjen.

Praktisk tut med standardhøyde

Denne tuthøyden er standard for alle vanlige servanter. Den er veldig komfortabel å bruke, uansett om du pusser tenner eller vasker ansiktet.

GROHE EcoJoy® med vannsparingsfunksjon for redusert forbruk

GROHE EcoJoy® reduserer vannforbruket med inntil 50 % uten at det går ut over ytelsen. Uansett når du åpner kranen, får du en solid stråle samtidig som du sparer penger.

GROHE SilkMove® ES: det kommer bare kaldt vann når hendelen er i midtre stilling slik at du sparer både strøm og penger

Smart teknologi til hjemmet ditt: med GROHE SilkMove® ES kommer det kun kaldt vann når hendelen er i midtre stilling slik at du sparer strøm i hverdagen, for eksempel når du vasker hendene dine eller pusser tenner – bra for miljøet og for lommeboken din. For å få varmt vann vrir du bare hendelen mot venstre, som vanlig. Nøyaktig, og enkelt.

Enkelt å rengjøre takket være GROHE StarLight® krombelegget

Tørk av kranen med en tørr klut – den ekstra glatte overflatefinishen er ripesikker og gir en varig glans. Du sparer mye tid på rengjøring, og kranen ser alltid blank og ny ut.

GROHE QuickFix® Plus – rask og enkel installasjon med bare noen få, enkle trinn

Med GROHE QuickFix® Plus sparer du tid når du skal installere kranen. Vårt nye system har bare noen få deler, slik at installasjonen går raskere og er enklere enn noen gang.

Variabel tutende for justering av vannmengde

Du kan enkelt justere den variable tutenden for å få riktig vannmengde til din servant – for bedre fleksibilitet i dine daglige gjøremål på badet.

Tekniske data og vedlikehold

Teknisk informasjon

Teknisk produktinformasjon
Vis måltegninger

Vedlikehold

Vedlikehold

Reservedeler

Stillingsnummer Produktbeskrivelse Bestillingsnummer
* Optional accessories
1 Håndgrep 46918000
2 Festering 46715000
3 Patron 46580000
4 Oppløft 46739000
5 Mousseur 48270000
6 Tilskruing 46645000
7 Avløpsgarnityr 1 1/4" 28910000
7.1 Bunnpropp til avløpsgarnityr 1 1/4" 07182000
7.2 eksenterstang 07052000
8 Montasjenøkkel til servant, bide og batterier 19017000*
9 Styrestang f/oppløftsventil 07341000*

Produktserie

Wash Basin

Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 M-Size
23480001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,706.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 M-Size
32899001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,176.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
32901001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,950.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 XL-Size
19408001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,916.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
2-hulls servantbatteri M-Size
23590001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,196.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
23799001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,030.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant ½" L-Size
23798001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,763.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 M-Size
23541001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,978.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant ½" L-Size
19967001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,285.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
2-hulls servantbatteri L-Size
23589001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,359.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
34294001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,301.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
32898001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,289.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
32628001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,030.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant ½" L-Size
23379001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,401.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
23797001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,360.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
23462001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,761.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 M-Size
23463001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,605.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 M-Size
20299001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
4,444.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
3-hulls servantbatteri L-size
20296001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
4,041.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
3-hullsbatteri til servant, DN 15 M-Size
19408DC1
supersteel
Tilføy produktet til din produktliste
4,123.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
2-hulls servantbatteri M-Size
23590DC1
supersteel
Tilføy produktet til din produktliste
3,104.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
23591001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,289.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
32901GN1
Børstet Cool Sunrise
Tilføy produktet til din produktliste
5,746.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 XL-Size
32901GL1
Cool Sunrise
Tilføy produktet til din produktliste
5,746.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 XL-Size
32901EN1
matt nikkel
Tilføy produktet til din produktliste
5,746.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 XL-Size
32901DL1
Børstet Warm Sunset
Tilføy produktet til din produktliste
5,746.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 XL-Size
32901DA1
Warm Sunset
Tilføy produktet til din produktliste
5,746.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 XL-Size
32901BE1
Polert Nikkel
Tilføy produktet til din produktliste
5,746.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 XL-Size
32901AL1
Børstet Hard Graphite
Tilføy produktet til din produktliste
5,746.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 XL-Size
32901A01
Hard Graphite
Tilføy produktet til din produktliste
5,746.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 XL-Size
32628GN1
Børstet Cool Sunrise
Tilføy produktet til din produktliste
4,241.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant ½" L-Size
32628GL1
Cool Sunrise
Tilføy produktet til din produktliste
4,241.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant ½" L-Size
32628EN1
matt nikkel
Tilføy produktet til din produktliste
4,241.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant ½" L-Size
32628DL1
Børstet Warm Sunset
Tilføy produktet til din produktliste
4,241.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant ½" L-Size
32628DA1
Warm Sunset
Tilføy produktet til din produktliste
4,241.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant ½" L-Size
32628BE1
Polert Nikkel
Tilføy produktet til din produktliste
4,241.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant ½" L-Size
32628AL1
Børstet Hard Graphite
Tilføy produktet til din produktliste
4,241.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant ½" L-Size
32628A01
Hard Graphite
Tilføy produktet til din produktliste
4,241.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant ½" L-Size
23590GN1
Børstet Cool Sunrise
Tilføy produktet til din produktliste
3,195.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
23590GL1
Cool Sunrise
Tilføy produktet til din produktliste
3,195.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
19408BE1
Polert Nikkel
Tilføy produktet til din produktliste
4,241.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
2-hulls servantbatteri M-Size
19408AL1
Børstet Hard Graphite
Tilføy produktet til din produktliste
4,241.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
2-hulls servantbatteri M-Size
19408A01
Hard Graphite
Tilføy produktet til din produktliste
4,241.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
2-hulls servantbatteri M-Size
23589DC1
supersteel
Tilføy produktet til din produktliste
3,208.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
23462DC1
supersteel
Tilføy produktet til din produktliste
3,758.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 M-Size
19967DC1
supersteel
Tilføy produktet til din produktliste
4,641.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
2-hulls servantbatteri L-Size
23590EN1
matt nikkel
Tilføy produktet til din produktliste
3,195.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
23590DL1
Børstet Warm Sunset
Tilføy produktet til din produktliste
3,195.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
23590DA1
Warm Sunset
Tilføy produktet til din produktliste
3,195.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
23590BE1
Polert Nikkel
Tilføy produktet til din produktliste
3,195.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
23590AL1
Børstet Hard Graphite
Tilføy produktet til din produktliste
3,195.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
23590A01
Hard Graphite
Tilføy produktet til din produktliste
3,195.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
23589GN1
Børstet Cool Sunrise
Tilføy produktet til din produktliste
3,303.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
23589GL1
Cool Sunrise
Tilføy produktet til din produktliste
3,179.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
23589EN1
matt nikkel
Tilføy produktet til din produktliste
3,303.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
23589DL1
Børstet Warm Sunset
Tilføy produktet til din produktliste
3,303.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
23589DA1
Warm Sunset
Tilføy produktet til din produktliste
3,303.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
19967GN1
Børstet Cool Sunrise
Tilføy produktet til din produktliste
4,780.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
2-hulls servantbatteri L-Size
19967GL1
Cool Sunrise
Tilføy produktet til din produktliste
4,780.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
2-hulls servantbatteri L-Size
19967EN1
matt nikkel
Tilføy produktet til din produktliste
4,780.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
2-hulls servantbatteri L-Size
19967DL1
Børstet Warm Sunset
Tilføy produktet til din produktliste
4,780.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
2-hulls servantbatteri L-Size
19967DA1
Warm Sunset
Tilføy produktet til din produktliste
4,780.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
2-hulls servantbatteri L-Size
19967BE1
Polert Nikkel
Tilføy produktet til din produktliste
4,780.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
2-hulls servantbatteri L-Size
19967AL1
Børstet Hard Graphite
Tilføy produktet til din produktliste
4,780.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
2-hulls servantbatteri L-Size
19967A01
Hard Graphite
Tilføy produktet til din produktliste
4,780.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
2-hulls servantbatteri L-Size
23589BE1
Polert Nikkel
Tilføy produktet til din produktliste
3,303.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
23589AL1
Børstet Hard Graphite
Tilføy produktet til din produktliste
3,303.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
23589A01
Hard Graphite
Tilføy produktet til din produktliste
3,303.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
23462GN1
Børstet Cool Sunrise
Tilføy produktet til din produktliste
3,866.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 M-Size
23462GL1
Cool Sunrise
Tilføy produktet til din produktliste
3,866.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 M-Size
23462EN1
matt nikkel
Tilføy produktet til din produktliste
3,866.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 M-Size
23462DL1
Børstet Warm Sunset
Tilføy produktet til din produktliste
3,866.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 M-Size
23462DA1
Warm Sunset
Tilføy produktet til din produktliste
3,866.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 M-Size
23462BE1
Polert Nikkel
Tilføy produktet til din produktliste
3,866.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 M-Size
23462AL1
Børstet Hard Graphite
Tilføy produktet til din produktliste
3,866.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 M-Size
23462A01
Hard Graphite
Tilføy produktet til din produktliste
3,866.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 M-Size
19408GN1
Børstet Cool Sunrise
Tilføy produktet til din produktliste
4,241.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
2-hulls servantbatteri M-Size
19408GL1
Cool Sunrise
Tilføy produktet til din produktliste
4,241.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
2-hulls servantbatteri M-Size
19408EN1
matt nikkel
Tilføy produktet til din produktliste
4,241.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
2-hulls servantbatteri M-Size
19408DL1
Børstet Warm Sunset
Tilføy produktet til din produktliste
4,241.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
2-hulls servantbatteri M-Size
19408DA1
Warm Sunset
Tilføy produktet til din produktliste
4,241.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
2-hulls servantbatteri M-Size
32901DC1
supersteel
Tilføy produktet til din produktliste
5,583.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 XL-Size
32628DC1
supersteel
Tilføy produktet til din produktliste
4,123.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant ½" L-Size
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size

Shower

33636001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,510.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til dusj, DN 15
19286001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,179.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri 1/2"
19286DC1
supersteel
Tilføy produktet til din produktliste
3,076.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri 1/2"
23741DC1
supersteel
Tilføy produktet til din produktliste
42,061.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps frittstående dusjbatteri 1/2"
23741EN1
matt nikkel
Tilføy produktet til din produktliste
42,061.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps frittstående dusjbatteri 1/2"
23741001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
32,356.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps frittstående dusjbatteri 1/2"
19286GN1
Børstet Cool Sunrise
Tilføy produktet til din produktliste
3,168.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri 1/2"
19286GL1
Cool Sunrise
Tilføy produktet til din produktliste
3,168.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri 1/2"
19286EN1
matt nikkel
Tilføy produktet til din produktliste
3,168.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri 1/2"
19286DL1
Børstet Warm Sunset
Tilføy produktet til din produktliste
3,168.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri 1/2"
19286DA1
Warm Sunset
Tilføy produktet til din produktliste
3,168.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri 1/2"
19286BE1
Polert Nikkel
Tilføy produktet til din produktliste
3,168.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri 1/2"
19286AL1
Børstet Hard Graphite
Tilføy produktet til din produktliste
3,168.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri 1/2"
19286A01
Hard Graphite
Tilføy produktet til din produktliste
3,168.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri 1/2"
33636DL1
Børstet Warm Sunset
Tilføy produktet til din produktliste
3,653.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til dusj, DN 15
33636DA1
Warm Sunset
Tilføy produktet til din produktliste
3,653.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til dusj, DN 15
33636BE1
Polert Nikkel
Tilføy produktet til din produktliste
3,653.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til dusj, DN 15
33636AL1
Børstet Hard Graphite
Tilføy produktet til din produktliste
3,653.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til dusj, DN 15
33636A01
Hard Graphite
Tilføy produktet til din produktliste
3,653.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til dusj, DN 15
33636GN1
Børstet Cool Sunrise
Tilføy produktet til din produktliste
3,653.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til dusj, DN 15
33636GL1
Cool Sunrise
Tilføy produktet til din produktliste
3,653.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til dusj, DN 15
33636EN1
matt nikkel
Tilføy produktet til din produktliste
3,653.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til dusj, DN 15
33636DC1
supersteel
Tilføy produktet til din produktliste
3,685.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til dusj, DN 15
Enkel termostatisk rosett med kontrollmodul

Bath tub

19285001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,455.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til to uttak (hodedusj/hånddusj)
33628001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,721.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til kar & dusj, DN 15
33624001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,083.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til kar & dusj, DN 15
19976001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
7,424.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
3-hulls kar- & dusjkombinasjon
19578001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
10,930.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Innvendig del til 4-hulls kar- & dusjkombinasjon
23491001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
17,258.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Frittstående badekarbatteri 1/2", gulvmontert
19285DC1
supersteel
Tilføy produktet til din produktliste
3,340.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til to uttak (hodedusj/hånddusj)
33624GN1
Børstet Cool Sunrise
Tilføy produktet til din produktliste
4,484.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til kar & dusj, DN 15
33624GL1
Cool Sunrise
Tilføy produktet til din produktliste
4,484.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til kar & dusj, DN 15
33624EN1
matt nikkel
Tilføy produktet til din produktliste
4,484.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til kar & dusj, DN 15
33624DA1
Warm Sunset
Tilføy produktet til din produktliste
4,484.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til kar & dusj, DN 15
33624BE1
Polert Nikkel
Tilføy produktet til din produktliste
4,484.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til kar & dusj, DN 15
33624AL1
Børstet Hard Graphite
Tilføy produktet til din produktliste
4,484.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til kar & dusj, DN 15
33624A01
Hard Graphite
Tilføy produktet til din produktliste
4,484.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til kar & dusj, DN 15
19578GL1
Cool Sunrise
Tilføy produktet til din produktliste
15,301.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Innvendig del til 4-hulls kar- & dusjkombinasjon
19578EN1
matt nikkel
Tilføy produktet til din produktliste
14,995.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Innvendig del til 4-hulls kar- & dusjkombinasjon
19578DL1
Børstet Warm Sunset
Tilføy produktet til din produktliste
15,301.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Innvendig del til 4-hulls kar- & dusjkombinasjon
19578DA1
Warm Sunset
Tilføy produktet til din produktliste
15,301.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Innvendig del til 4-hulls kar- & dusjkombinasjon
19578BE1
Polert Nikkel
Tilføy produktet til din produktliste
15,301.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Innvendig del til 4-hulls kar- & dusjkombinasjon
19578AL1
Børstet Hard Graphite
Tilføy produktet til din produktliste
15,301.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Innvendig del til 4-hulls kar- & dusjkombinasjon
19578A01
Hard Graphite
Tilføy produktet til din produktliste
15,301.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Innvendig del til 4-hulls kar- & dusjkombinasjon
19285GN1
Børstet Cool Sunrise
Tilføy produktet til din produktliste
3,436.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til to uttak (hodedusj/hånddusj)
19285GL1
Cool Sunrise
Tilføy produktet til din produktliste
3,436.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til to uttak (hodedusj/hånddusj)
19285EN1
matt nikkel
Tilføy produktet til din produktliste
3,436.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til to uttak (hodedusj/hånddusj)
19285DL1
Børstet Warm Sunset
Tilføy produktet til din produktliste
3,436.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til to uttak (hodedusj/hånddusj)
19285DA1
Warm Sunset
Tilføy produktet til din produktliste
3,436.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til to uttak (hodedusj/hånddusj)
19285BE1
Polert Nikkel
Tilføy produktet til din produktliste
3,436.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til to uttak (hodedusj/hånddusj)
19285AL1
Børstet Hard Graphite
Tilføy produktet til din produktliste
3,436.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til to uttak (hodedusj/hånddusj)
19285A01
Hard Graphite
Tilføy produktet til din produktliste
3,436.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til to uttak (hodedusj/hånddusj)
23491DC1
supersteel
Tilføy produktet til din produktliste
23,470.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Frittstående badekarbatteri 1/2", gulvmontert
19578DC1
supersteel
Tilføy produktet til din produktliste
14,864.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Innvendig del til 4-hulls kar- & dusjkombinasjon
23491GN1
Børstet Cool Sunrise
Tilføy produktet til din produktliste
24,161.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Frittstående badekarbatteri 1/2", gulvmontert
23491GL1
Cool Sunrise
Tilføy produktet til din produktliste
24,161.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Frittstående badekarbatteri 1/2", gulvmontert
23491EN1
matt nikkel
Tilføy produktet til din produktliste
23,676.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Frittstående badekarbatteri 1/2", gulvmontert
23491DL1
Børstet Warm Sunset
Tilføy produktet til din produktliste
24,161.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Frittstående badekarbatteri 1/2", gulvmontert
23491DA1
Warm Sunset
Tilføy produktet til din produktliste
24,161.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Frittstående badekarbatteri 1/2", gulvmontert
23491BE1
Polert Nikkel
Tilføy produktet til din produktliste
24,161.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Frittstående badekarbatteri 1/2", gulvmontert
23491AL1
Børstet Hard Graphite
Tilføy produktet til din produktliste
24,161.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Frittstående badekarbatteri 1/2", gulvmontert
23491A01
Hard Graphite
Tilføy produktet til din produktliste
24,161.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Frittstående badekarbatteri 1/2", gulvmontert
19578GN1
Børstet Cool Sunrise
Tilføy produktet til din produktliste
15,301.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Innvendig del til 4-hulls kar- & dusjkombinasjon
33624DC1
supersteel
Tilføy produktet til din produktliste
4,355.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til kar & dusj, DN 15
33624DL1
Børstet Warm Sunset
Tilføy produktet til din produktliste
4,484.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til kar & dusj, DN 15
Essence New

Essence New

NEDTONET ELEGANSE

Vis kolleksjon
Bathroom Brochure
Brosjyre
Bathroom Brochure

Luxury fittings & showers for exceptional bathrooms.