Kontaktinformasjon

Besøks- og fakturaadresse
GROHE AS
Engebrets Vei 3
0275 Oslo

Åpningstider:
mandag - torsdag: 08-16 (stengt mellom 12:00-12:30)
fredag: 08:00-14:30 (stengt mellom 12:00-12:30)
lørdag - søndag: Stengt.

Kundeservice
Telefon: +47 22 07 20 70 (Tast 1)
Mail: grohe@grohe.no

Reklamasjon & Serviceordre
Telefon: +47 22 07 20 70 (Tast 2)
Mail: service-no@grohe.com

våre ansatte

Anne Øiseth
Leader Norway, LIXIL EMENA
Telefon: 902 43 337
Epost: anne.oiseth@grohe.com

Bjørn-Erik Kjøle
Project Sales Manager
Telefon: 950 10 651
Epost: bjorn.kjole@grohe.com

Per-Kristian Grøttumsbråten
Project Manager & Area Sales Manager - Oslo, Viken og Innlandet
Telefon: 908 42 659
Epost: per-kristian.grottumsbraten@grohe.com

Tom Fahmi
Key Account Manager - DIY, ecom and kitchen
Telefon: 902 56 750
Epost: tom.fahmi@grohe.com

Jorunn Tharaldsen
Key Account Manager - A&D's
Telefon: 922 05 743
Epost: jorunn.tharaldsen@grohe.com

Christian Legreid
Area Sales Manager
Vestland, og Møre og Romsdal
Telefon: 900 35 876
Epost: christian.legreid@grohe.com

Ingunn Sviland
Area Sales Manager
Rogaland og Agder
Telefon: 454 35 863
Epost: ingunn.sviland@grohe.com

Kim Vegard Rekvik
Area Sales Manager
Viken, Vestfold og Telemark
Telefon: 911 05 052
Epost: kim.rekvik@grohe.com

Markedsavdeling

Gro Storedal
Marketing Manager
Telefon: 900 22 751
Epost: gro.storedal@grohe.com

Kundeservice & After Sales

Torger Strandli
Team Leader Field Service
Telefon: 22 07 20 70 (2)
Epost: service-no@grohe.com

Sohail Shafi
Field Service Specialist & Trainer
Telefon: 22 07 20 70 (2)
Epost: service-no@grohe.com

Maria Bossi
Team Leader Customer Service
Telefon: 22 07 20 70 (1)
Epost: grohe.no@grohe.com

Melody Hamre
Field Service Specialist
Telefon: 22 07 20 70 (2)
Epost: service-no@grohe.com

Margrete Sæther
Field Service Student
Telefon: 22 07 20 70 (2)
Epost: service-no@grohe.com

Jessica Bartenius
Customer Service
Telefon: 22 07 20 70 (1)
Epost: grohe.no@grohe.no