Essence Ettgrepsbatteri til servant, S-Size

snart tilgjengelig
Produktnummer
24179001
EAN
4005176698439
Farge
krom
Produktet vil være tilgjengelig fra 01.11.2021

Produktbeskrivelse

  • etthullsmontasje
  • metallhendel
  • GROHE SilkMove ES Kaldstart 28 mm keramisk patron med energisparende funksjon via kaldstart
  • med temperaturbegrenser
  • GROHE StarLight krom overflate
  • GROHE EcoJoy perlator 5,7 l/min
  • GROHE FastFixation Plus installasjonssystem
  • glatt kropp
  • avløpsgarnityrsett med pop-opp propp
  • fleksible tilkoblingsslanger
  • profesjonell utgave

Teknisk informasjon

Reservedeler

Pos.-Nr. Produktbeskrivelse Ordrenummer
*Sonderzubehör
1 Håndgrep 46918000
2 Festering 46715000
3 Patron 46580000
4 Perlator 48270000
5 Tilskruing 46645000
6 Push ventil med oppløftsventil 65807000
7 Montasjenøkkel til servant, bide og batterier 19017000*