Finn showroom og installatør
Showrooms
  • Showroom
  • Installatør

Min Notatblokk

Du har ikke lagt til noen produkter

Når du har lagt produktene til notatblokken kan du laste ned listen til høyre her.

0 Produkt(er)
Last ned som PDF
Slett

Dette produktet er allerede i din Notatblokk

Eurosmart Cosmopolitan Ettgrepsbatteri til kar & dusj, DN 15

32831000 - Eurosmart Cosmopolitan Ettgrepsbatteri til kar & dusj, DN 15
  • krom
Produktnummer 32831000
EAN 4005176874703
NRF-nr. 4220481
1,856.00 kroner Veiledende pris inkl. moms

Produktbeskrivelse

veggmontasje
metallhendel
GROHE SilkMove 46 mm keramisk patron
GROHE StarLight krom overflate
variable justerbar volumbegrenser
innstillbar minimumsmengde 2,5 l/min
automatisk omstilling: kar/dusj
perlator
integrert tilbakeslagsventil i dusjavgang 1/2"
S-tilslutninger
med tilbakeslagsventil
temperatursperre
kan brukes (46 308)
lydklasse 1 etter DIN 4109

Produktfordeler

GROHE SilkMove® patronteknologi for enkel bruk

Denne premiumkranen har teknologi for kontinuerlig variabel vanntemperatur og vannmengde slik at hendelen er enkel å bruke, selv etter mange års bruk.

Enkelt å rengjøre takket være GROHE StarLight® krombelegget

Tørk av kranen med en tørr klut – den ekstra glatte overflatefinishen er ripesikker og gir en varig glans. Du sparer mye tid på rengjøring, og kranen ser alltid blank og ny ut.

Tekniske data og vedlikehold

Teknisk informasjon

Teknisk produktinformasjon Teknisk produktinformasjon
Vis måltegninger

Vedlikehold

Vedlikehold

Reservedeler

Stillingsnummer Produktbeskrivelse Bestillingsnummer
* Optional accessories
1 Håndgrep 46682000
2 Kappe 46427000
3 Patron 46048000
4 Omkoblingsknapp 64309000
5 Omstilling 65655000
6 Tilbakeslagsventil 08565000
7 Mousseur 13952000
8 S-tilslutning 12662000
9 Tilkoblingsskrue sett 1/2" 45044000
10 Temperaturbegrenser 46308000*
11 Forlenger DN 20, 20 mm 0713000M*

Produktserie

Wash Basin

Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
32825000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,546.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
32824000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,424.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
32830000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,180.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant ½" L-Size
23433000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,336.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
20187000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,128.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
3-hullsbatteri til servant, DN 15 S-Size
19381000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,764.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
2-hulls servantbatteri S-Size
23326000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,628.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 M-Size
23325000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,774.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 M-Size
23327000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,691.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 M-Size
3282500E
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,481.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
2337800E
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,464.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
2339700E
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,691.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 M-Size
2337600E
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,478.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
3282700E
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,464.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
2339600E
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,774.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 M-Size
2337700E
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,546.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
23125000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,436.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
2339800E
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,691.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 M-Size

Shower

32847000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,490.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Flerfunksjonsbatteri, DN 15
32837000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,546.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til dusj, DN 15
32880000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,856.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til dusj, DN 15
19383000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,753.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri 1/2"
25183001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
6,260.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Perfekt dusjsett med Tempesta 210
25183000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
6,140.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Perfekt dusjsett med Euphoria Cosmopolitan 180

Bath tub

32831000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,856.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til kar & dusj, DN 15
13261000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,364.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Karutløp
13262000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,591.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Karutløp
19382000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,959.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til to uttak (hodedusj/hånddusj)
32832000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,351.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til kar & dusj, DN 15
Ettgrepsbatteri til kar & dusj, DN 15

Bidet

32839000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,546.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til bidet, DN 15 S-Size
32840000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,464.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til bidet, DN 15 S-Size

Accessories

18349000
 
Tilføy produktet til din produktliste
441.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Plastikkbrett

Kitchen

30195000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,174.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
30193000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,708.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
31481000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,501.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
31161000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,121.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
31170000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,455.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
32842000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,749.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
32843000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,295.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
3284300E
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,443.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
30193DC0
supersteel
Tilføy produktet til din produktliste
2,145.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
32843DC0
supersteel
Tilføy produktet til din produktliste
2,941.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
31180000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,925.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
Eurosmart Cosmopolitan

Eurosmart Cosmopolitan

Mer enn ren minimalisme

Vis kolleksjon
Bathroom Brochure
Brosjyre
Bathroom Brochure

Luxury fittings & showers for exceptional bathrooms.