Finn showroom og installatør
Showrooms
  • Showroom
  • Installatør

Min Notatblokk

Du har ikke lagt til noen produkter

Når du har lagt produktene til notatblokken kan du laste ned listen til høyre her.

0 Produkt(er)
Last ned som PDF
Slett

Dette produktet er allerede i din Notatblokk

Concetto Ettgrepsbatteri til kar & dusj, DN 15

32211001 - Concetto Ettgrepsbatteri til kar & dusj, DN 15
  • krom
Produktnummer 32211001
EAN 4005176889028
NRF-nr. 4220607
2,495.00 kroner Veiledende pris inkl. moms

Produktbeskrivelse

GROHE Concetto badekarkran med tilbakeslagsventil og fantastisk utseende

Denne badekarkranen fra Concetto-kolleksjonen har god funksjonalitet og tilfører en unik stil til baderommet. Du får en enkel og fantastisk atmosfære, samtidig som den har en rekke brukervennlige funksjoner. For å få det ideelle volumet gjør GROHE SilkMove-teknologien det enkelt å justere vannmengde og temperatur. Den innebygde tilbakeslagsventilen sørger for at vannet ikke kan renne feil vei. Den har slitesterk GROHE StarLight kromfinish som sørger for at baderomskranen får en blank og slitesterk overflate.

Produktfordeler

Enkelt å rengjøre takket være GROHE StarLight® krombelegget

Tørk av kranen med en tørr klut – den ekstra glatte overflatefinishen er ripesikker og gir en varig glans. Du sparer mye tid på rengjøring, og kranen ser alltid blank og ny ut.

GROHE SilkMove® patronteknologi for enkel bruk

Denne premiumkranen har teknologi for kontinuerlig variabel vanntemperatur og vannmengde slik at hendelen er enkel å bruke, selv etter mange års bruk.

Tekniske data og vedlikehold

Teknisk informasjon

Teknisk produktinformasjon
Vis måltegninger

Vedlikehold

Vedlikehold

Reservedeler

Stillingsnummer Produktbeskrivelse Bestillingsnummer
* Optional accessories
1 Håndgrep 46723000
2 Kappe 46578000
3 Patron 46048000
4 Mousseur 13952000
5 Omkoblingsknapp 64309000
6 Omstilling 65655000
7 Tilbakeslagsventil 08565000
8 Tilkoblingsskrue sett 1/2" 45044000
9 S-tilslutning 12662000
10 Temperaturbegrenser 46375000*
11 Spesialnøkkel 19377000*
12 Forlenger DN 20, 20 mm 0713000M*

Produktserie

Wash Basin

32207001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,641.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Kaldtvanns kran XS-size
Ettgrepsbatteri til servant ½" L-Size
32204001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,996.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
20216001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,586.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
3-hullsbatteri til servant, DN 15 L-Size
32629001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,681.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant ½" L-Size
2338010E
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,074.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
2338510E
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,896.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
23451001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,174.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 M-Size
23450001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,259.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 M-Size
2338110E
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,896.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
3220610E
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,744.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
3224010E
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,988.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
3220410E
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,869.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
19575001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,885.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
2-hulls servantbatteri S-Size

Shower

Ettgrepsbatteri til dusj, DN 15
19345001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,376.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri 1/2"
32210001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,905.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til dusj, DN 15

Bath tub

13281001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,711.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Badetut med avleder
Ettgrepsbatteri til kar & dusj, DN 15
13280001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,429.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Karutløp
19346001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,473.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til to uttak (hodedusj/hånddusj)
32211001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,495.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til kar & dusj, DN 15
32212001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,196.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til kar & dusj, DN 15
Innvendig del til 4-hulls kar- & dusjkombinasjon

Pillar Taps and Valves

32207001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,641.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Kaldtvanns kran XS-size

Bidet

32208001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,996.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til bidet, DN 15 S-Size
32209001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,913.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til bidet, DN 15 S-Size

Accessories

18391001
 
Tilføy produktet til din produktliste
509.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Plastikkbrett

Kitchen

31129001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,363.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
31128001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,898.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
32661001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,736.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
32666001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
4,499.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
32663001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,176.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
32667001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,661.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
31209001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
4,499.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
31210001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
4,430.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
32659001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,375.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
31483DC1
supersteel
Tilføy produktet til din produktliste
4,624.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
31483001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,773.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
30273001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,828.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
32663DC1
supersteel
Tilføy produktet til din produktliste
4,361.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
32661DC1
supersteel
Tilføy produktet til din produktliste
3,594.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
32659DC1
supersteel
Tilføy produktet til din produktliste
3,201.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
31129DC1
supersteel
Tilføy produktet til din produktliste
4,289.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
31128DC1
supersteel
Tilføy produktet til din produktliste
3,623.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
31491DC0
supersteel
Tilføy produktet til din produktliste
8,151.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
31491000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
6,904.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
Concetto

Concetto

An invitasjon til ren nytelse

Vis kolleksjon
Bathroom Brochure
Brosjyre
Bathroom Brochure

Luxury fittings & showers for exceptional bathrooms.