Finn showroom og installatør
Showrooms
  • Showroom
  • Installatør

Min Notatblokk

Du har ikke lagt til noen produkter

Når du har lagt produktene til notatblokken kan du laste ned listen til høyre her.

0 Produkt(er)
Last ned som PDF
Slett

Dette produktet er allerede i din Notatblokk

Veris Ettgrepsbatteri til bidet, DN 15 M-Size

32193000 - Veris Ettgrepsbatteri til bidet, DN 15 M-Size
  • krom
Produktnummer 32193000
EAN 4005176861024
NRF-nr. 4220369
5,535.00 kroner Veiledende pris inkl. moms

Produktbeskrivelse

etthullsmontasje
GROHE SilkMove 28 mm keramisk patron
GROHE StarLight krom overflate
hurtig-montasje-system
kuleleddsmousseur
oppløft med avløpsgarnityr 1 1/4"
fleksible tilkoblingsslanger
min. trykk 1.0 bar

Tekniske data og vedlikehold

Teknisk informasjon

Vis måltegninger

Vedlikehold

Vedlikehold

Reservedeler

Stillingsnummer Produktbeskrivelse Bestillingsnummer
* Optional accessories
1 Håndgrep 46661000
1.1 Dekkplate 46672000
2 Kappe 46662000
3 Skruring 64571000
4 Patron 46580000
5 Mousseur 13998000
6 Oppløft 10769000
7 Tilskruing 46671000
8 Avløpsgarnityr 1 1/4" 28910000
8.1 Bunnpropp til avløpsgarnityr 1 1/4" 07182000
8.2 eksenterstang 07052000
9 Trykkslange 46255000
10 Montasjenøkkel til servant, bide og batterier 19017000*
11 Styrestang f/oppløftsventil 07341000*

Produktserie

Wash Basin

3-hullsbatteri til servant, DN 15 M-Size
32184000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
8,515.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant ½" L-Size
32186000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
5,981.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
32187000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
8,515.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant ½" L-Size
32191000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
11,325.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 XL-Size
20181000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
8,770.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
3-hullsbatteri til servant, DN 15 S-Size
20195000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
9,385.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
3-hullsbatteri til servant, DN 15 M-Size
32183000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
5,535.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
23065000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
7,461.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 M-Size
23064000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
7,820.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 M-Size
19388000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
9,385.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
2-hulls servantbatteri M-Size
19342000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
8,770.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
2-hulls servantbatteri S-Size

Shower

19444000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,904.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ventiloverdel til innbygning
19448000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,764.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
5-veis sjalter
27184000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,078.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Hånddusj 1 spray
27188000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,579.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Hånddusj holder
27190000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,726.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Utløpsalbue til vegg, DN 15
32197000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
11,113.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til dusj, DN 15
19367000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
5,450.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri 1/2"
19369000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
8,104.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Termostatbatteri til ett uttak (dusj)

Bath tub

Ettgrepsbatteri til kar & dusj, DN 15
32195000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
13,028.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til kar & dusj, DN 15
32196000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
17,296.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til kar & dusj, DN 15
32222001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
30,724.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Frittstående badekarbatteri 1/2", gulvmontert
19364000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
8,939.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Termostatbatteri med 2-veis omskifter til bad eller dusj med mer enn 1 uttak
13245000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
19,159.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Karutløp, gulvmontert
13242000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,576.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Karutløp
19344000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
6,046.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til to uttak (hodedusj/hånddusj)
19373000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
18,734.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Innvendig del til 4-hulls kar- & dusjkombinasjon

WC

38915LS0
måne hvit
Tilføy produktet til din produktliste
12,940.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Betjeningsplate
38915KS0
velvet black
Tilføy produktet til din produktliste
12,940.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Betjeningsplate
38766000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,435.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Betjeningsplate

Bidet

32193000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
5,535.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til bidet, DN 15 M-Size

Accessories

40391000
 
Tilføy produktet til din produktliste
509.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Såpeskål
40390000
 
Tilføy produktet til din produktliste
509.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Glass
40389000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
479.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Såpedispenser
40380000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,249.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Toalettbørste sett
40379000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,299.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Håndklering
40378000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
599.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Håndklekrok
40377000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,549.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Toalettrullholder
40376000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,049.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Holder
Veris

Veris

Kombinerer nøkternhet og følelser

Vis kolleksjon
GROHE SPA® Collections
Brosjyre
GROHE SPA® Collections

offer an extensive range of premium fittings