Finn showroom og installatør
Showrooms
  • Showroom
  • Installatør

Min Notatblokk

Du har ikke lagt til noen produkter

Når du har lagt produktene til notatblokken kan du laste ned listen til høyre her.

0 Produkt(er)
Last ned som PDF
Slett

Dette produktet er allerede i din Notatblokk

Kontaktinformasjon

Fakturaadresse
GROHE A/S
Engebrets Vei 3
0275 Oslo

Kundeservice
Telefon: +47 22 07 20 70 (Tast 1)
Mail: grohe@grohe.no

Besøksadresse
GROHE A/S
Engebrets Vei 3
0275 Oslo

Reklamasjon & Serviceordre
Telefon: +47 22 07 20 70 (Tast 2)
Mail: service-no@grohe.com

Våre ansatte

Country Manager

Ole Christian Mork
Tlf: 458 51 059
Epost: ole-christian.mork@grohe.com

Project & Sales Team

Bjørn-Erik Kjøle
Project Sales Manager
Tlf: 950 10 651
Epost: Bjorn.Kjole@grohe.com

Heidi Lie
Key Account Manager-
A&Ds, eCommerce and Kitchen
Tlf: 918 08 280
Epost: Heidi.Lie@grohe.com

Christian Legreid
Area Sales Manager
Hordaland, Sogn- og Fjordane og
Møre- og Romsdal

Tlf: 900 35 876
Epost: Christian.Legreid@grohe.com

Frank Malin
Area Sales Manager
Trøndelag, Nordland, Troms, Finnmark,
Hedmark og Oppland

Tlf: 930 06 607
Epost: Frank.Malin@grohe.com

Per-Kristian Grøttumsbråten
Project & Area Sales Manager - Oslo/Akershus
Tlf: 908 42 659
Epost: per-kristian.grottumsbraten@grohe.com

Tom Fahmi
Area Sales Manager
Buskerud, Vestfold og Telemark
Tlf: 902 56 750
Epost: Tom.Fahmi@grohe.com

Ingunn Sviland
Area Sales Manager
Rogaland og Agder
Tlf: 454 35 863
Epost: Ingunn.Sviland@grohe.com

Marketing

Emilie Bjerke
Marketing Manager
Tlf: 991 63 775
Epost: EmilieMaria.Bjerke@grohe.com

Ingvild Fredvang Falck-Ytter
Marketing Assistant
Epost: Ingvild.FredvangFalck-Ytter@grohe.com

Kundeservice & AfterSales

Torger Strandli
Teamleader of operations Norway
Tlf: 22 07 20 71 (2)
Mail: service-no@grohe.com

Audun Johansen
AfterSales Assistant
Tlf: 22 07 20 71 (1)
Mail: grohe@grohe.no

Sohail Shafi
AfterSales Manager
Tlf: 22 07 20 71 (2)
Mail: service-no@grohe.com

Jonathan Lundblad
AfterSales Assistant
Tlf: 22 07 20 71 (2)
Mail: service-no@grohe.com