Kontaktinformasjon

Besøks- og fakturaadresse
GROHE A/S
Engebrets Vei 3
0275 Oslo

Kundeservice
Telefon: +47 22 07 20 70 (Tast 1)
Mail: grohe@grohe.no

Field Service
Telefon: +47 22 07 20 70 (Tast 2)
Mail: service-no@grohe.com

Marketing

Emilie Bjerke
Marketing Manager
Telefon: 991 63 775
Epost: emiliemaria.bjerke@grohe.com

Ingvild Fredvang Falck-Ytter
Marketing Assistant
Telefon: 950 16 037
Epost: ingvild.fredvangfalck-ytter@grohe.com

SALES

Bjørn-Erik Kjøle
Project Sales Manager
Telefon: 950 10 651
Epost: bjorn.kjole@grohe.com

Heidi Lie
Key Account Manager - A&Ds, Kitchen and eCommerce
Telefon: 918 08 280
Epost: heidi.lie@grohe.com

Tom Fahmi
Key Account Manager - DIY
Telefon: 902 56 750
Epost: tom.fahmi@grohe.com

Per-Kristian Grøttumsbråten
Project Manager &
Area Sales Manager - Oslo, Akershus og Østfold
Telefon: 908 42 659
Epost: per-kristian.grottumsbraten@grohe.com

Christian Legreid
Area Sales Manager
Hordaland, Sogn- og Fjordane, og Møre- og Romsdal
Telefon: 900 35 876
Epost: christian.legreid@grohe.com

Frank Malin
Area Sales Manager
Sør- og Nord-Trøndelag, Nordland, Troms, Finnmark, Hedmark og Oppland
Telefon: 930 06 607
Epost: frank.malin@grohe.com

Ingunn Sviland
Area Sales Manager
Rogaland, Vest- og Aust Agder
Telefon: 454 35 863
Epost: ingunn.sviland@grohe.com

Customer Service & Field Service

Torger Strandli
Team Leader Field Service
Telefon: 22 07 20 71 (2)
Epost: service-no@grohe.com

Sohail Shafi
Field Service Specialist & Trainer
Telefon: 22 07 20 71 (2)
Epost: service-no@grohe.com

Maria Bossi
Team Leader Customer Service
Telefon: 22 07 20 71 (1)
Epost: grohe@grohe.no

Jonathan Lundblad
Field Service Student
Telefon: 22 07 20 71 (2)
Epost: service-no@grohe.com

Jessica Bartenius
Customer Service
Telefon: 22 07 20 71 (1)
Epost: grohe@grohe.no

Jan Tidjani Aboubacar
Field Service Student
Telefon: 22 07 20 71 (2)
Epost: service-no@grohe.com

Vi bruker informasjonskapsler for å sikre at vi gir deg den beste brukeropplevelsen på nettsiden vår. Hvis du fortsetter besøket, antar vi at du ønsker å motta alle informasjonskapsler. Finn mer detaljert informasjon om hvordan informasjonskapsler blir brukt på dette nettstedet i vår personvernerklæring