Finn showroom og installatør
Showrooms
  • Showroom
  • Installatør

Min Notatblokk

Du har ikke lagt til noen produkter

Når du har lagt produktene til notatblokken kan du laste ned listen til høyre her.

0 Produkt(er)
Last ned som PDF
Slett

Dette produktet er allerede i din Notatblokk

Kontaktinformasjon

Fakturaadresse
GROHE A/S
Engebrets Vei 3
0275 Oslo

Kundeservice
Telefon: +47 22 07 20 70 (Tast 1)
Mail: grohe@grohe.no

Besøksadresse
GROHE A/S
Engebrets Vei 3
0275 Oslo

Reklamasjon & Serviceordre
Telefon: +47 22 07 20 70 (Tast 2)
Mail: service-no@grohe.com

Country Manager

Marketing Manager

Ole-Christian Mork
458 51 059
ole-christian.mork@grohe.com

Heidi Lie
918 08 280
heidi.lie@grohe.com

Area Sales Manager

Area Sales Manager

Per-Kristian Grøttumsbråten
908 42 659
per-kristian.grottumsbraten@grohe.com
Distrikt: Oslo, Akershus, Hedmark og
Oppland

Tom Fahmi
902 56 750
tom.fahmi@grohe.com
Distrikt: Buskerud, Vestfold,
Telemark og Østfold

Area Sales Manager

Area Sales Manager

Christian Legreid
900 35 876
christian.legreid@grohe.com
Distrikt: Hordaland, Sogn- og Fjordane,
Møre- og Romsdal

Christopher Aak
971 95 414
christopher.aak@grohe.com
Distrikt: Rogaland, Vest- Agder
og Aust- Agder

Area Sales Manager

Project Marketing Coordinator

Frank Malin
930 06 607
frank.malin@grohe.com
Distrikt: Sør- og Nord-Trøndelag,
Nordland, Troms og Finnmark

Emilie Maria Bjerke
991 63 775
emiliemaria.bjerke@grohe.com

Kundeservice

After Sales

Tonje Meldgaard
Customer Service
Tlf: 22 07 20 71 (1)
Mail: grohe@grohe.no

Elise Rudstad
Customer Service
Tlf: 22 07 20 71 (1)
Mail: grohe@grohe.no

Sohail Shafi
After Sales Manager
Tlf: 22 07 20 71 (2)
Mail: service-no@grohe.com

Terje Bakken
After Sales
Tlf: 22 07 20 71 (2)
Mail: service-no@grohe.com

Torger Strandli
After Sales
Tlf: 22 07 20 71 (2)
Mail: service-no@grohe.com