Finn showroom og installatør
Showrooms
  • Showroom
  • Installatør

Min Notatblokk

Du har ikke lagt til noen produkter

Når du har lagt produktene til notatblokken kan du laste ned listen til høyre her.

0 Produkt(er)
Last ned som PDF
Slett

Dette produktet er allerede i din Notatblokk

Lineare Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size

32115000 - Lineare Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
  • krom
Produktnummer 32115000
EAN 4005176820700
NRF-nr. 4220094
3,505.00 kroner Veiledende pris inkl. moms

Produktbeskrivelse

etthullsmontasje
GROHE SilkMove 35 mm keramisk Patron
variable justerbar volumbegrenser
GROHE StarLight krom overflate
hurtig-montasje-system
perlator
oppløft med avløpsgarnityr 1 1/4"
fleksible tilkoblingsslanger

Tekniske data og vedlikehold

Teknisk informasjon

Teknisk produktinformasjon
Vis måltegninger

Vedlikehold

Vedlikehold

Reservedeler

Stillingsnummer Produktbeskrivelse Bestillingsnummer
* Optional accessories
1 Håndgrep 46582000
2 Kappe 46116000
3 Skruring 04456000
4 Patron 46374000
5 Oppløft 10769000
6 Mousseur 06574000
7 Tilskruing 46249000
8 Avløpsgarnityr 1 1/4" 28910000
8.1 Bunnpropp til avløpsgarnityr 1 1/4" 07182000
8.2 eksenterstang 07052000
9 Styrestang f/oppløftsventil 07341000*
Bathroom Brochure
Brosjyre
Bathroom Brochure

Luxury fittings & showers for exceptional bathrooms.