Finn showroom og installatør
Showrooms
  • Showroom
  • Installatør

Min Notatblokk

Du har ikke lagt til noen produkter

Når du har lagt produktene til notatblokken kan du laste ned listen til høyre her.

0 Produkt(er)
Last ned som PDF
Slett

Dette produktet er allerede i din Notatblokk

Lineare Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size

23106000 - Lineare Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
  • krom
  • krom
Produktnummer 23106000
EAN 4005176894329
NRF-nr. 4220779
3,255.00 kroner Veiledende pris inkl. moms

Produktbeskrivelse

etthullsmontasje
GROHE SilkMove 35 mm keramisk Patron
variable justerbar volumbegrenser
GROHE StarLight krom overflate
hurtig-montasje-system
perlator
glatt kropp
fleksible tilkoblingsslanger
min. trykk 1.0 bar

Produktfordeler

Glatt kropp – til servanter som ikke trenger popup-propp eller inntrekkbart kjede

Hvis du ikke trenger propp, er denne kranen med glatt kropp og stilrent utseende det perfekte valget.

Praktisk tut med standardhøyde

Denne tuthøyden er standard for alle vanlige servanter. Den er veldig komfortabel å bruke, uansett om du pusser tenner eller vasker ansiktet.

GROHE SilkMove® patronteknologi for enkel bruk

Denne premiumkranen har teknologi for kontinuerlig variabel vanntemperatur og vannmengde slik at hendelen er enkel å bruke, selv etter mange års bruk.

Enkelt å rengjøre takket være GROHE StarLight® krombelegget

Tørk av kranen med en tørr klut – den ekstra glatte overflatefinishen er ripesikker og gir en varig glans. Du sparer mye tid på rengjøring, og kranen ser alltid blank og ny ut.

Enkelt installasjonssystem med enkle instruksjoner

Du monterer denne kranen på et øyeblikk. Det enkle installasjonssystemet består av noen få deler og er veldig enkelt å bruke. Kranen leveres med fleksible slanger og tydelige instruksjoner som gjør installasjonen til en lek.

Tekniske data og vedlikehold

Teknisk informasjon

Teknisk produktinformasjon
Vis måltegninger

Vedlikehold

Vedlikehold

Reservedeler

Stillingsnummer Produktbeskrivelse Bestillingsnummer
* Optional accessories
1 Håndgrep 46582000
2 Kappe 46116000
3 Skruring 04456000
4 Patron 46374000
5 Mousseur 06574000
6 Tilskruing 46249000
Bathroom Brochure
Brosjyre
Bathroom Brochure

Luxury fittings & showers for exceptional bathrooms.