Finn showroom og installatør
Showrooms
  • Showroom
  • Installatør

Min Notatblokk

Du har ikke lagt til noen produkter

Når du har lagt produktene til notatblokken kan du laste ned listen til høyre her.

0 Produkt(er)
Last ned som PDF
Slett

Dette produktet er allerede i din Notatblokk

Grohtherm 3000 Cosmopolitan Termostatbatteri til dusj, DN 15

34277000 - Grohtherm 3000 Cosmopolitan Termostatbatteri til dusj, DN 15
  • krom
Produktnummer 34277000
EAN 4005176847936
NRF-nr. 4220311
6,696.00 kroner Veiledende pris inkl. moms

Produktbeskrivelse

veggmontasje
sikkerhetskabinett med GROHE CoolTouch
GROHE StarLight krom overflate
GROHE SafeStop ved 38°C
GROHE SafeStop Plus valgfri temperaturbegrensning på 43°C inkludert
GROHE TurboStat kompakt patron
med voks termoelement
integrert blandesperre
aquadimmer med flere funksjoner
- mengderegulering
- omstilling: kar/dusj
dusjuttak bunn 1/2"
perlator
innbygget tilbakeslagsventiler
siler
med tilbakeslagsventil
uten tilslutninger
GROHE EcoJoy-teknologi for mindre
vannforbruk
min. trykk 1.0 bar

Tekniske data og vedlikehold

Teknisk informasjon

Teknisk produktinformasjon
Vis måltegninger

Vedlikehold

Vedlikehold

Reservedeler

Stillingsnummer Produktbeskrivelse Bestillingsnummer
* Optional accessories
1 sperregrep aquadimmer 47804000
2 Anslagsring 47723000
3 Aquadimmer 12433000
4 Foringsrør til ny GroheTherm 47751000
5 Grep 47803000
6 Festering 47743000
7 Termostatelement til ny Grohtherm 47439000
8 Tilbakeslagsventil 47189000
8.1 Sil 0726400M
8.2 Tilbakeslagsventil 08565000
8.3 O-ring Ø17 x Ø2 0305500M
9 Mousseur 13926000
10 Pipenøkkel 19332000*
11 Termostatelement til ny Grohtherm 47175000*
12 Temperaturgrep 47811000*

Produktserie

Shower

19469000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
4,275.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Termostat til sentralblander
34572000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
16,938.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Perfekt dusjsett med Rainshower Allure 230
34278000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
9,570.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
termostatbatteri til dusj
34275000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
8,695.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
termostatbatteri til dusj
26262000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
13,905.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Perfekt dusjsett med Rainshower Cosmopolitan 210
34571000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
15,725.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Perfekt dusjsett med Rainshower Cosmopolitan 310
19568LS0
måne hvit
Tilføy produktet til din produktliste
8,199.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Termostatbatteri til ett uttak (dusj)
19567LS0
måne hvit
Tilføy produktet til din produktliste
9,281.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Termostatbatteri med 2-veis omskifter til bad eller dusj med mer enn 1 uttak
19467LS0
måne hvit/krom
Tilføy produktet til din produktliste
6,809.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Termostatbatteri til ett uttak (dusj)
26260000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
23,543.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Perfekt dusjsett med Rainshower Cosmopolitan 400
26261000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
15,843.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Perfect shower set with Rainshower F-Series 10"
34274000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
6,235.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
termostatbatteri til dusj
34399000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
10,843.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Perfekt dusjsett med Rainshower Cosmopolitan 160
34408000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
12,291.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Perfekt dusjsett med Rainshower Cosmopolitan 210
34630000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
19,588.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Perfekt dusjsett med Rainshower Cosmopolitan 310
19467000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
5,085.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Termostatbatteri til ett uttak (dusj)
19568000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
6,354.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Termostatbatteri til ett uttak (dusj)
34627000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
20,691.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Perfekt dusjsett med Rainshower Cosmopolitan 310

Bath tub

19468DC0
supersteel
Tilføy produktet til din produktliste
8,815.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Termostatbatteri med 2-veis omskifter til bad eller dusj med mer enn 1 uttak
19468LS0
måne hvit/krom
Tilføy produktet til din produktliste
7,983.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Termostatbatteri med 2-veis omskifter til bad eller dusj med mer enn 1 uttak
34276000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
7,175.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Termostatbatteri til dusj, DN 15
34277000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
6,696.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Termostatbatteri til dusj, DN 15
19468000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
6,256.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Termostatbatteri med 2-veis omskifter til bad eller dusj med mer enn 1 uttak
19567000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
6,236.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Termostatbatteri med 2-veis omskifter til bad eller dusj med mer enn 1 uttak
Grohtherm 3000

Grohtherm 3000

Minimalistisk og 100 % GROHE CoolTouch®.

Vis kolleksjon
Bathroom Brochure
Brosjyre
Bathroom Brochure

Luxury fittings & showers for exceptional bathrooms.