Finn showroom og installatør
Showrooms
  • Showroom
  • Installatør

Min Notatblokk

Du har ikke lagt til noen produkter

Når du har lagt produktene til notatblokken kan du laste ned listen til høyre her.

0 Produkt(er)
Last ned som PDF
Slett

Dette produktet er allerede i din Notatblokk

Grohtherm 3000 Cosmopolitan Termostatbatteri til dusj, DN 15

34276000 - Grohtherm 3000 Cosmopolitan Termostatbatteri til dusj, DN 15
34276000 - Grohtherm 3000 Cosmopolitan Termostatbatteri til dusj, DN 15
34276000 - Grohtherm 3000 Cosmopolitan Termostatbatteri til dusj, DN 15
  • krom
Produktnummer 34276000
EAN 4005176847929
NRF-nr. 4222545
7,175.00 kroner Veiledende pris inkl. moms

Produktbeskrivelse

Minimalistisk stil og perfekt kontroll – GROHE Grohtherm 3000 Cosmopolitan badekartermostat

Tilfør litt GROHE-luksus til baderommet med GROHE Grohtherm 3000 Cosmopolitan badekartermostat med dusjuttak. Den har intelligente funksjoner og et vakkert, minimalistisk utseende. Det er enkelt å justere temperaturen med den intuitive GROHE EasyLogic-ringen, og GROHE AquaDimmer gjør det enkelt å veksle mellom badekar og hånddusj. GROHE TurboStat-teknologi sørger for at valgt temperatur forblir uendret. GROHE SafeStop-systemet er fantastisk for familier. Det begrenser temperaturen til 38 °C for å forhindre skålding, og GROHE CoolTouch-teknologien sørger for at overflaten aldri blir for varm. Den skinnende blanke GROHE Starlight-finishen i rustfritt stål er ripesikker og beholder utseendet i mange år.

Produktfordeler

Pålitelig GROHE TurboStat®-teknologi sørger for konstant vanntemperatur

Vår nøyaktige styringsteknologi sikrer umiddelbar vanntilførsel med ønsket temperatur, og den sørger for at temperaturen ikke varierer med vanntrykk eller vanntilførsel.

GROHE CoolTouch® – aldri så varm at du ikke kan ta på den

GROHE CoolTouch®-teknologien sørger for at utsiden av kranen aldri blir varmere enn vannet du dusjer i. Den integrerte kjølekanalen som skiller det varme vannet fra utsiden av termostaten sørger for at kranen aldri blir så varm at du ikke kan ta på den. Denne funksjonen er spesielt viktig for å forebygge at barn brenner seg på varme kraner – nå blir baderommet trygt for hele familien.

AquaDimmer for problemfri vannstyring

Med AquaDimmer er det enkelt å veksle mellom baderomskran og hånd- eller hodedusj, samtidig som du kan justere vannmengden i en håndvending. Den samme hendelen brukes også til å åpne eller stenge kranen.

Enkelt å rengjøre takket være GROHE StarLight® krombelegget

Tørk av kranen med en tørr klut – den ekstra glatte overflatefinishen er ripesikker og gir en varig glans. Du sparer mye tid på rengjøring, og kranen ser alltid blank og ny ut.

SafeStop-knapp som beskytter huden mot skålding.

Denne sikkerhetsfunksjonen er satt til 38 °C for å beskytte brukere, spesielt barn, mot å skru opp temperaturen for høyt. Du kan enkelt justere SafeStop-innstillingen til temperaturer høyere enn 38 °C slik at den passer dine behov.

GROHE EasyLogic – tydelig merking på kranen for enkel bruk  

Temperaturmerkene er på kranen istedenfor på hendlene slik at du umiddelbart ser hvilken vei du må vri for å oppnå ønsket temperatur. Hendler og håndtak er utformet slik at de skal være enkle å bruke for hele familien.

S-skjøt med veggdeksel til termostaten din

Din GROHE-termostat monteres på veggen med en S-skjøt dekt av et deksel, for et renere uttrykk og for beskyttelse mot skålding på varme overflater. Med sin glatte overflate er de enkle å rengjøre.

Tekniske data og vedlikehold

Teknisk informasjon

Teknisk produktinformasjon
Vis måltegninger

Vedlikehold

Vedlikehold

Reservedeler

Stillingsnummer Produktbeskrivelse Bestillingsnummer
* Optional accessories
1 sperregrep aquadimmer 47804000
2 Anslagsring 47723000
3 Aquadimmer 12433000
4 Foringsrør til ny GroheTherm 47751000
5 Grep 47803000
6 Festering 47743000
7 Termostatelement til ny Grohtherm 47439000
8 Tilbakeslagsventil 47189000
8.1 Sil 0726400M
8.2 Tilbakeslagsventil 08565000
8.3 O-ring Ø17 x Ø2 0305500M
9 S-tilslutning 12693000
10 Mousseur 13926000
11 Forlengersett, 30 mm 46238000*
12 Pipenøkkel 19332000*
13 Termostatelement til ny Grohtherm 47175000*
14 Temperaturgrep 47811000*

Produktserie

Shower

19469000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
4,275.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Termostat til sentralblander
34572000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
16,938.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Perfekt dusjsett med Rainshower Allure 230
34278000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
9,570.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
termostatbatteri til dusj
34275000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
8,695.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
termostatbatteri til dusj
26262000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
13,905.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Perfekt dusjsett med Rainshower Cosmopolitan 210
34571000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
15,725.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Perfekt dusjsett med Rainshower Cosmopolitan 310
19568LS0
måne hvit
Tilføy produktet til din produktliste
8,199.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Termostatbatteri til ett uttak (dusj)
19567LS0
måne hvit
Tilføy produktet til din produktliste
9,281.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Termostatbatteri med 2-veis omskifter til bad eller dusj med mer enn 1 uttak
19467LS0
måne hvit/krom
Tilføy produktet til din produktliste
6,809.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Termostatbatteri til ett uttak (dusj)
26260000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
23,543.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Perfekt dusjsett med Rainshower Cosmopolitan 400
26261000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
15,843.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Perfect shower set with Rainshower F-Series 10"
34274000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
6,235.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
termostatbatteri til dusj
34399000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
10,843.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Perfekt dusjsett med Rainshower Cosmopolitan 160
34408000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
12,291.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Perfekt dusjsett med Rainshower Cosmopolitan 210
34630000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
19,588.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Perfekt dusjsett med Rainshower Cosmopolitan 310
19467000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
5,085.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Termostatbatteri til ett uttak (dusj)
19568000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
6,354.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Termostatbatteri til ett uttak (dusj)
34627000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
20,691.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Perfekt dusjsett med Rainshower Cosmopolitan 310

Bath tub

19468DC0
supersteel
Tilføy produktet til din produktliste
8,815.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Termostatbatteri med 2-veis omskifter til bad eller dusj med mer enn 1 uttak
19468LS0
måne hvit/krom
Tilføy produktet til din produktliste
7,983.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Termostatbatteri med 2-veis omskifter til bad eller dusj med mer enn 1 uttak
34276000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
7,175.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Termostatbatteri til dusj, DN 15
34277000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
6,696.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Termostatbatteri til dusj, DN 15
19468000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
6,256.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Termostatbatteri med 2-veis omskifter til bad eller dusj med mer enn 1 uttak
19567000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
6,236.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Termostatbatteri med 2-veis omskifter til bad eller dusj med mer enn 1 uttak
Grohtherm 3000

Grohtherm 3000

Minimalistisk og 100 % GROHE CoolTouch®.

Vis kolleksjon
Bathroom Brochure
Brosjyre
Bathroom Brochure

Luxury fittings & showers for exceptional bathrooms.