Finn showroom og installatør
Showrooms
  • Showroom
  • Installatør

Min Notatblokk

Du har ikke lagt til noen produkter

Når du har lagt produktene til notatblokken kan du laste ned listen til høyre her.

0 Produkt(er)
Last ned som PDF
Slett

Dette produktet er allerede i din Notatblokk

Eurosmart Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 M-Size

23323001 - Eurosmart Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 M-Size
  • krom
Produktnummer 23323001
EAN 4005176934513
NRF-nr. 4221098
1,289.00 kroner Veiledende pris inkl. moms

Produktbeskrivelse

GROHE Eurosmart – stilig servantkran med middels høy tut og inntrekkbart kjede

GROHE Eurosmart servantkran er stilig og bygd for å vare – en allsidig baderomskran som du kan stole på. Den har middels høy tut, inntrekkbart kjede og moderne keramisk patron som gjør det enkelt å justere både vanntemperatur og vannmengde. Det ripesikre GROHE StarLight krombelegget er enkelt å rengjøre og har en glans som varer i mange år. GROHE EcoJoy-teknologi sørger for at vannforbruket reduseres med 50 % uten at det går på bekostning av ytelsen. GROHE Eurosmart – en kombinasjon av tidløs stil og ytelse for ren nytelse av vann.

Produktfordeler

Elegant design: inntrekkbart kjede

Har ikke servanten popup-propp? Proppen festes i det inntrekkbare kjedet og blir nesten usynlig bak kranen slik at du får både den funksjonaliteten du ønsker og elegant design.

Middels høy tut er enkel å bruke på baderommet

Perfekt balanse: en middels høy tut er enkel å bruke, selv for barn, og perfekt når du vil fylle høye beholdere på baderommet.

GROHE EcoJoy® med vannsparingsfunksjon for redusert forbruk

GROHE EcoJoy® reduserer vannforbruket med inntil 50 % uten at det går ut over ytelsen. Uansett når du åpner kranen, får du en solid stråle samtidig som du sparer penger.

Enkelt å rengjøre takket være GROHE StarLight® krombelegget

Tørk av kranen med en tørr klut – den ekstra glatte overflatefinishen er ripesikker og gir en varig glans. Du sparer mye tid på rengjøring, og kranen ser alltid blank og ny ut.

GROHE SilkMove® patronteknologi for enkel bruk

Denne premiumkranen har teknologi for kontinuerlig variabel vanntemperatur og vannmengde slik at hendelen er enkel å bruke, selv etter mange års bruk.

Enkelt installasjonssystem med enkle instruksjoner

Du monterer denne kranen på et øyeblikk. Det enkle installasjonssystemet består av noen få deler og er veldig enkelt å bruke. Kranen leveres med fleksible slanger og tydelige instruksjoner som gjør installasjonen til en lek.

Tekniske data og vedlikehold

Teknisk informasjon

Teknisk produktinformasjon
Vis måltegninger

Vedlikehold

Vedlikehold

Reservedeler

Stillingsnummer Produktbeskrivelse Bestillingsnummer
* Optional accessories
1 Håndgrep 46859000
2 Festering 46715000
3 Patron 46580000
4 Mousseur 48159000
5 Kjede m/lodd 06815000
6 Tilskruing 46249000
7 Montasjenøkkel til servant, bide og batterier 19017000*

Kitchen

32482002
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,075.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
33202002
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,013.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
30260002
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,003.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
31391002
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,046.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
32224002
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,979.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
33281002
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,003.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
33490002
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,404.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
33281DC2
supersteel
Tilføy produktet til din produktliste
2,363.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
3328120E
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,546.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
33202DC2
supersteel
Tilføy produktet til din produktliste
2,216.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
31509002
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,049.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
30305DC0
supersteel
Tilføy produktet til din produktliste
3,366.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
30305000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,459.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
Eurosmart

Eurosmart

Nyt en større komfort

Vis kolleksjon
Bathroom Brochure
Brosjyre
Bathroom Brochure

Luxury fittings & showers for exceptional bathrooms.