Finn showroom og installatør
Showrooms
  • Showroom
  • Installatør

Min Notatblokk

Du har ikke lagt til noen produkter

Når du har lagt produktene til notatblokken kan du laste ned listen til høyre her.

0 Produkt(er)
Last ned som PDF
Slett

Dette produktet er allerede i din Notatblokk

Europlus Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 XS-Size

33156002 - Europlus Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 XS-Size
  • krom
Produktnummer 33156002
EAN 4005176865930
NRF-nr. 4220137
2,830.00 kroner Veiledende pris inkl. moms

Produktbeskrivelse

etthullsmontasje
metallhendel
GROHE SilkMove 28 mm keramisk patron
GROHE StarLight krom overflate
hurtig-montasje-system
innstillbar mousseur
oppløft med avløpsgarnityr 1 1/4"
fleksible tilkoblingsslanger

Tekniske data og vedlikehold

Teknisk informasjon

Teknisk produktinformasjon
Vis måltegninger

Vedlikehold

Vedlikehold

Reservedeler

Stillingsnummer Produktbeskrivelse Bestillingsnummer
* Optional accessories
1 Håndgrep 46648000
2 Kappe 46581000
3 Festering 07419000
4 Patron 46580000
5 Oppløft 64304000
6 Perlator 64451000
7 Tilskruing 46645000
8 Avløpsgarnityr 1 1/4" 28910000
8.1 Bunnpropp til avløpsgarnityr 1 1/4" 07182000
8.2 eksenterstang 07052000
9 Styrestang f/oppløftsventil 07341000*
10 Montasjenøkkel til servant, bide og batterier 19017000*

Produktserie

Wash Basin

32618002
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,954.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 XL-Size
32612002
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,804.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
33163002
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,830.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
20301000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
4,618.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
3-hullsbatteri til servant, DN 15 S-Size
33155002
krom
Tilføy produktet til din produktliste
4,420.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
33156002
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,830.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 XS-Size
3261200E
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,715.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size

Shower

19537002
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,424.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri 1/2"
33577002
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,715.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til dusj, DN 15

Bath tub

19536002
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,619.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til to uttak (hodedusj/hånddusj)
33547002
krom
Tilføy produktet til din produktliste
4,228.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til kar & dusj, DN 15
33553002
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,374.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til kar & dusj, DN 15

Bidet

33241002
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,613.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til bidet, DN 15 S-Size

Kitchen

33933002
krom
Tilføy produktet til din produktliste
5,149.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
Europlus

Europlus

Moderne estetikk og overlegen ergonomi

Vis kolleksjon
Bathroom Brochure
Brosjyre
Bathroom Brochure

Luxury fittings & showers for exceptional bathrooms.