Finn showroom og installatør
Showrooms
  • Showroom
  • Installatør

Min Notatblokk

Du har ikke lagt til noen produkter

Når du har lagt produktene til notatblokken kan du laste ned listen til høyre her.

0 Produkt(er)
Last ned som PDF
Slett

Dette produktet er allerede i din Notatblokk

Eurocube Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size

23131000 - Eurocube Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
  • krom
Produktnummer 23131000
EAN 4005176900983
NRF-nr. 4220557
3,036.00 kroner Veiledende pris inkl. moms

Produktbeskrivelse

etthullsmontasje
metallhendel
GROHE SilkMove 28 mm keramisk patron
temperaturbegrenser
GROHE StarLight krom overflate
GROHE QuickFix Plus installasjonssystem
perlator
senkbart kjede
fleksible tilkoblingsslanger

Tekniske data og vedlikehold

Teknisk informasjon

Teknisk produktinformasjon Teknisk produktinformasjon
Vis måltegninger

Vedlikehold

Vedlikehold

Reservedeler

Stillingsnummer Produktbeskrivelse Bestillingsnummer
* Optional accessories
1 Håndgrep 46786000
2 Festering 46715000
3 Patron 46580000
4 Mousseur 13929000
5 Kjede m/lodd 06815000
6 Tilskruing 46645000
7 Montasjenøkkel til servant, bide og batterier 19017000*

Produktserie

Wash Basin

23137000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,340.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Kaldtvanns kran XS-size
23131000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,036.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
23445000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,163.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 M-Size
23406000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
4,179.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 XL-Size
23135000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,498.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant ½" L-Size
19895000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,723.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
2-hulls servantbatteri S-Size
2339000E
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,001.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
2339200E
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,036.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
23132000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,923.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
2313500E
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,571.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant ½" L-Size
23446000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,205.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 M-Size
23447000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,871.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
2-hulls servantbatteri M-Size
23127000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,058.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
2312700E
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,119.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
20351000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
4,484.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
3-hullsbatteri til servant, DN 15 S-Size
2313200E
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,036.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size

Shower

19898000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,578.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri 1/2"
Komplett dusjsett med Euphoria Cube 152
23145000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,535.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til dusj, DN 15

Bath tub

23672000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
20,494.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Frittstående badekarbatteri 1/2", gulvmontert
19896000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,910.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til to uttak (hodedusj/hånddusj)
19897000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
13,493.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Innvendig del til 4-hulls kar- & dusjkombinasjon
19966000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
10,653.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
3-hulls kar- & dusjkombinasjon
23140000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,928.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til kar & dusj, DN 15
23141000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
4,721.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til kar & dusj, DN 15

Pillar Taps and Valves

23137000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,340.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Kaldtvanns kran XS-size

Bidet

23138000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,119.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til bidet, DN 15 S-Size

Kitchen

31255000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,430.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
31395000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
8,339.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
31255DC0
supersteel
Tilføy produktet til din produktliste
4,726.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
31395DC0
supersteel
Tilføy produktet til din produktliste
10,841.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
Eurocube

Eurocube

Helt rettvinklet design

Vis kolleksjon
Bathroom Brochure
Brosjyre
Bathroom Brochure

Luxury fittings & showers for exceptional bathrooms.