Finn showroom og installatør
Showrooms
  • Showroom
  • Installatør

Min Notatblokk

Du har ikke lagt til noen produkter

Når du har lagt produktene til notatblokken kan du laste ned listen til høyre her.

0 Produkt(er)
Last ned som PDF
Slett

Dette produktet er allerede i din Notatblokk

Concetto Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size

32204001 - Concetto Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
  • krom
Produktnummer 32204001
EAN 4005176887338
NRF-nr. 4220192
1,996.00 kroner Veiledende pris inkl. moms

Produktbeskrivelse

GROHE Concetto baderomskran: moderne stil i skinnende blank krom

Denne baderomskranen fra Concetto-kolleksjonen er det ultimate innen både utseende og funksjonalitet. Den har perfekt høyde for alle vanlige servanter, og den har standardtut. Den integrerte oppløftsventilen på baksiden gjør det enkelt å åpne og stenge proppen. GROHE SilkMove-teknologi gjør det enkelt å justere både vannmengde og temperatur. Den slitesterke GROHE StarLight kromfinishen har en fantastisk glans som virkelig vil skille seg ut på baderommet og vare i mange år. Hver minste detalj er gjennomtenkt, og vårt enkle installasjonssystem gjør at denne servantkranen kan monteres på et øyeblikk.

Produktfordeler

Popup-propp som er enkel i bruk

Elegant, og enkel i bruk: lukk popup-proppen ved å trekke i hendelen på baksiden av kranen, og trykk den ned for å åpne den igjen.

Praktisk tut med standardhøyde

Denne tuthøyden er standard for alle vanlige servanter. Den er veldig komfortabel å bruke, uansett om du pusser tenner eller vasker ansiktet.

Enkelt å rengjøre takket være GROHE StarLight® krombelegget

Tørk av kranen med en tørr klut – den ekstra glatte overflatefinishen er ripesikker og gir en varig glans. Du sparer mye tid på rengjøring, og kranen ser alltid blank og ny ut.

GROHE SilkMove® patronteknologi for enkel bruk

Denne premiumkranen har teknologi for kontinuerlig variabel vanntemperatur og vannmengde slik at hendelen er enkel å bruke, selv etter mange års bruk.

Enkelt installasjonssystem med enkle instruksjoner

Du monterer denne kranen på et øyeblikk. Det enkle installasjonssystemet består av noen få deler og er veldig enkelt å bruke. Kranen leveres med fleksible slanger og tydelige instruksjoner som gjør installasjonen til en lek.

Tekniske data og vedlikehold

Teknisk informasjon

Teknisk produktinformasjon
Vis måltegninger

Vedlikehold

Vedlikehold

Reservedeler

Stillingsnummer Produktbeskrivelse Bestillingsnummer
* Optional accessories
1 Håndgrep 46753000
2 Festering 46715000
3 Patron 46580000
4 Mousseur 06574000
5 Oppløft 46739000
6 Tilskruing 46249000
7 Avløpsgarnityr 1 1/4" 28910000
7.1 Bunnpropp til avløpsgarnityr 1 1/4" 07182000
7.2 eksenterstang 07052000
8 Montasjenøkkel til servant, bide og batterier 19017000*
9 Styrestang f/oppløftsventil 07341000*
10 rosett 48165000*

Produktserie

Wash Basin

32207001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,641.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Kaldtvanns kran XS-size
2338510E
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,896.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
3220610E
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,744.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
2338110E
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,896.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
Ettgrepsbatteri til servant ½" L-Size
32204001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,996.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
2338010E
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,074.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
32629001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,681.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant ½" L-Size
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
20216001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,586.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
3-hullsbatteri til servant, DN 15 L-Size
3224010E
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,988.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
3220410E
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,869.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 S-Size
23451001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,174.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 M-Size
23450001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,259.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 M-Size
19575001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,885.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
2-hulls servantbatteri S-Size

Shower

Ettgrepsbatteri til dusj, DN 15
32210001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,905.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til dusj, DN 15
19345001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,376.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri 1/2"

Bath tub

Ettgrepsbatteri til kar & dusj, DN 15
32212001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,196.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til kar & dusj, DN 15
32211001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,495.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til kar & dusj, DN 15
19576001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
10,401.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Innvendig del til 4-hulls kar- & dusjkombinasjon
13281001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,711.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Badetut med avleder
13280001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,429.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Karutløp
19346001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,473.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til to uttak (hodedusj/hånddusj)

Pillar Taps and Valves

32207001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,641.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Kaldtvanns kran XS-size

Bidet

32209001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,913.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til bidet, DN 15 S-Size
32208001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,996.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til bidet, DN 15 S-Size

Accessories

18391001
 
Tilføy produktet til din produktliste
509.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Plastikkbrett

Kitchen

32666001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
4,499.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
32659001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,375.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
32661001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,736.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
32663001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,176.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
32667001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,661.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
31129DC1
supersteel
Tilføy produktet til din produktliste
4,289.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
31128DC1
supersteel
Tilføy produktet til din produktliste
3,623.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
32663DC1
supersteel
Tilføy produktet til din produktliste
4,361.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
32661DC1
supersteel
Tilføy produktet til din produktliste
3,594.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
32659DC1
supersteel
Tilføy produktet til din produktliste
3,201.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
31491DC0
supersteel
Tilføy produktet til din produktliste
8,151.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
31491000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
6,904.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
31209001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
4,499.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
31210001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
4,430.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
31129001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,363.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
31128001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,898.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
31483DC1
supersteel
Tilføy produktet til din produktliste
4,624.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
31483001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,773.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
30273001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,828.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgreps kjøkkenbatteri, DN 15
Concetto

Concetto

An invitasjon til ren nytelse

Vis kolleksjon
Bathroom Brochure
Brosjyre
Bathroom Brochure

Luxury fittings & showers for exceptional bathrooms.