Finn showroom og installatør
Showrooms
  • Showroom
  • Installatør

Min Notatblokk

Du har ikke lagt til noen produkter

Når du har lagt produktene til notatblokken kan du laste ned listen til høyre her.

0 Produkt(er)
Last ned som PDF
Slett

Dette produktet er allerede i din Notatblokk

Allure Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 M-Size

32757000 - Allure Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 M-Size
  • krom
Produktnummer 32757000
EAN 4005176870897
NRF-nr. 4221032
5,575.00 kroner Veiledende pris inkl. moms

Produktbeskrivelse

etthullsmontasje
GROHE SilkMove 28 mm keramisk patron
GROHE StarLight krom overflate
GROHE EcoJoy 6.0 l/min. gjennomstrømningsbegrenser
hurtig-montasje-system
perlator
oppløft med avløpsgarnityr 1 1/4"
fleksible tilkoblingsslanger

Produktfordeler

Popup-propp som er enkel i bruk

Elegant, og enkel i bruk: lukk popup-proppen ved å trekke i hendelen på baksiden av kranen, og trykk den ned for å åpne den igjen.

Middels høy tut er enkel å bruke på baderommet

Perfekt balanse: en middels høy tut er enkel å bruke, selv for barn, og perfekt når du vil fylle høye beholdere på baderommet.

GROHE SilkMove® patronteknologi for enkel bruk

Denne premiumkranen har teknologi for kontinuerlig variabel vanntemperatur og vannmengde slik at hendelen er enkel å bruke, selv etter mange års bruk.

GROHE EcoJoy® med vannsparingsfunksjon for redusert forbruk

GROHE EcoJoy® reduserer vannforbruket med inntil 50 % uten at det går ut over ytelsen. Uansett når du åpner kranen, får du en solid stråle samtidig som du sparer penger.

Enkelt å rengjøre takket være GROHE StarLight® krombelegget

Tørk av kranen med en tørr klut – den ekstra glatte overflatefinishen er ripesikker og gir en varig glans. Du sparer mye tid på rengjøring, og kranen ser alltid blank og ny ut.

Tekniske data og vedlikehold

Teknisk informasjon

Teknisk produktinformasjon
Vis måltegninger

Vedlikehold

Vedlikehold

Reservedeler

Stillingsnummer Produktbeskrivelse Bestillingsnummer
* Optional accessories
1 Håndgrep 46610000
2 Kappe 46581000
3 Festering 07419000
4 Patron 46580000
5 Oppløft 46739000
6 Mousseur 13220000
7 Tilskruing 46671000
8 Avløpsgarnityr 1 1/4" 28910000
8.1 Bunnpropp til avløpsgarnityr 1 1/4" 07182000
8.2 eksenterstang 07052000
9 Montasjenøkkel til servant, bide og batterier 19017000*
10 Styrestang f/oppløftsventil 07341000*

Produktserie

Wash Basin

32146000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
6,806.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant ½" L-Size
32757000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
5,575.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 M-Size
32760000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
10,531.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 XL-Size
32759000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
6,838.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 M-Size
20143000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
9,963.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
3-hullsbatteri til servant, DN 15 M-Size
20188000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
9,963.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
3-hullsbatteri til servant, DN 15 M-Size
20189000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
9,476.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
3-hullsbatteri til servant, DN 15 S-Size
20190000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
8,770.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
3-hullsbatteri til servant, DN 15 S-Size
20192000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
9,385.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
3-hullsbatteri til servant, DN 15 M-Size
20193000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
9,385.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
3-hullsbatteri til servant, DN 15 M-Size
32249000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
11,325.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 XL-Size
19309000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
9,008.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
2-hulls servantbatteri S-Size
19386000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
9,760.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
2-hulls servantbatteri M-Size
23076000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
7,360.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant ½" L-Size
23403000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
9,324.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til servant, DN 15 XL-Size

Shower

19380000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
8,758.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Termostatbatteri til ett uttak (dusj)
19334000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,831.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ventiloverdel til innbygning
19590000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
2,766.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
5-veis sjalter
19384000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,831.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ventiloverdel til innbygning
26065000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
7,056.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Hoveddusjtak 154 mm, 1 spray
26064000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
7,635.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Hodedusj sett 286 mm, 1 spray
Takdusj 1 spray
27480000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
7,224.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Takdusj 1 spray
27479000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
6,886.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Takdusj 1 spray
26055000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
7,780.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Hoveddusjtak 154 mm, 1 spray
26054000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
7,703.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Hodedusj sett 286 mm, 1 spray
27863000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
9,529.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Takdusj 1 spray
32846000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
11,113.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til dusj, DN 15
19317000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
5,450.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri 1/2"

Bath tub

19446000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
8,313.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Termostatbatteri med 2-veis omskifter til bad eller dusj med mer enn 1 uttak
13218000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
19,159.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Karutløp, gulvmontert
32754001
krom
Tilføy produktet til din produktliste
30,991.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Frittstående badekarbatteri 1/2", gulvmontert
32826000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
13,028.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til kar & dusj, DN 15
19315000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
6,533.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til to uttak (hodedusj/hånddusj)
19316000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
17,021.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
3-hulls kar- & dusjkombinasjon
13264000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
3,865.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Karutløp, DN 20
13317000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
9,774.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Cascade tut for bad og dusj

Bidet

32147000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
5,981.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Ettgrepsbatteri til bidet, DN 15 M-Size

Accessories

40278000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
929.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Holder
40284000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
509.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Håndklekrok
40339000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,249.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Håndklering
40342000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,849.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Håndkleholder
40340000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,999.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Toalettbørste sett
40341000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,849.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Håndklestang
40363000
krom
Tilføy produktet til din produktliste
1,999.00 kroner Veiledende pris inkl. moms
Såpedispenser
Allure

Allure

Skjønnhet og ytelse

Vis kolleksjon
GROHE SPA® Collections
Brosjyre
GROHE SPA® Collections

offer an extensive range of premium fittings